Phone: +48 609 600 608     Email: k.zabierek@hsq-consulting.pl

O nas

HSQ- Consulting to szeroko pojęte doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej dla przedsiębiorstw, doradztwo i wdrażanie systemów zarządzania ISO, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Stawiamy na bezpieczeństwo Twoje, Twojej firmy, pracowników.

Jesteśmy profesjonalni i doświadczeni w wielu branżach. 

Współpraca z Każdym Klientem poprzedzona jest audytem istniejących warunków, które w korelacji z wymaganiami będą przedmiotem dalszych działań, zmierzających do poprawy organizacyjnej Twojej firmy. Tylko po poznaniu się możemy rzetelnie określić zakres naszej współpracy oraz, co istotne, cenę. Po dostosowaniu planu działania do Twoich wymagań, wdrażamy krok po kroku każde zadanie, angażując Twoich pracowników w celu osiągnięcia trwałych rezultatów zmiany. Mając otwarte oczy monitorujemy proces podczas wdrożenia, wprowadzając korekty ewentualnych odchyleń.

Jesteśmy Twoim strategicznym oparciem w całym cyklu współpracy.

HSQ- Consulting spośród firm doradczych wyróżnia łączenie miękkich i twardych elementów  zarządzania, zaawansowane metody wdrożeniowe i nowoczesne, aktywne formy prowadzenia kursów . Doradztwo dla firm obejmuje zarówno elementy poprawiające warunki bhp / ppoż,  wprowadzanie narzędzi monitorujących jakość , usprawniających produkcję, jak i doskonalenie efektywności osobistej i umiejętności liderskich Twojej załogi. Tradycyjna forma kursów organizowanych przez nas zawiera w sobie elementy nowoczesnych szkoleń, kształtujących miękkie umiejętności, ponieważ zakładamy być  dla kursantów nie tylko źródłem wiedzy, ale przede wszystkim energicznym coachem, pracującym nad motywacją do działania.

Skontaktuj się się z nami!

Nawiążemy współpracę jakiej się nie spodziewasz!

Zespół HSQ-Consulting

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *